CANOPY CAMPER

Hardtop se střešním stanem

Alu-Cab Canopy Camper je perfektní kombinace robustní hliníkové pevné střechy a střešního stanu přístupného z interiéru. S velkými zadními dveřmi a dvěma bočními výklopnými dvířky nabízí mnoho možností navrhnout interiér podle vašich přání. Díky univerzální velikosti se hodí pro většinu evropských pick-upů.

Velmi stabilní rámová konstrukce je vyrobena z nových hliníkových extruzních profilů. C-lišty, které jsou integrovány do rámu, usnadňují montáž příslušenství jak uvnitř, tak i zvenčí a zezadu. Rám kolem zadních dveří je zcela utěsněn proti zvedací plošině. Na rozdíl od běžných dveří zavazadlového prostoru žádný prach nevnikne do interiéru.

Velké zadní dveře a rukojeť umožňují snadný přístup do interiéru. Vzhledem k robustnímu provedení je možné připevnit rezervní kolo až do velikosti 33" přímo na zadní dveře. Zadní dveře jsou zamčené zvenčí se stabilním a spolehlivým pákovým mechanizmem, který zajišťuje vynikající těsnost. Zavazadlový prostor může  být samozřejmě uzamčen i zevnitř.

Velmi široká rukojeť na střešním stanu usnadňuje otevírání a zavírání zvedací střechy. Dělená postel, skládající se z prostoru pro spaní a přístupového poklopu, je po celé délce Canopy Camperu. Postel má sklopený prostor a nabízí spoustu místa pro ložní prádlo nebo spací pytle. Věci na spaní mohou zůstat tam, i když je střecha zavřená nebo spací plocha je složená.

Střecha je plně izolovaná pro pohodlné klima pro spaní. Stanové stěny jsou zhotoveny ze dvou vrstev stanu z tkaniny se zarážkami. To optimálně chrání před větrem a chladem.

Speciální systém Molle z děrovaných desek umožňuje snadné upevnění příslušenství na vnější straně zadní stěny. Přední část Canopy, zadní dveře, zadní stěna vlevo a vpravo od dveří a strop mohou být vybavena kapsami z odolného plachtoviny.

C-lišty na střeše usnadňují montáž příčníků. Většina příslušenství pro stropní a střešní stany z kabiny Alu-Cab může být také použita s Canopy Camper.

Součástí je samonosná 270° markýza Alu-Cab.

Hmotnost: od 250 kg

K nástavbě lze doobjednat bohaté příslušenství 

Použití pro vozidla

Canopy Camper je k dispozici pro provedení (S = single cab, X = extra cab, D = double cab):

  • Ford Ranger: od roku 2012, X / D
  • Isuzu D-Max: od roku 2012, X / D
  • Nissan Navara: od roku 2016 (D231, NP300)
  • Toyota Hilux: od roku 2016 (Revo), X / D; 2005-2015 (Vigo), X / D
  • Toyota Land Cruiser HZJ 79: D / S
  • Toyota Tundra, Tacoma: D
  • Volkswagen Amarok: D
  • Jeep Gladiator: D
  • Dodge RAM 5,5 ft / 6,5 ft