ZÁSUVKY

Vyrobeny celé z hliníku, systémy zásuvek z Alu-Cab jsou nejen mnohem lehčí než konkurenční výrobky, ale jsou také stabilnější a bezúdržbové díky své geniální a jednoduché konstrukci. Velká rukojeť a robustní uzamykatelný zámek usnadňují manipulaci a mohou být také provozovány s rukavicemi. Zásuvky, které lze snadno ovládat na kuličkových ložiskách, lze po vyjmutí rychlouzávěru odstranit z rámu. Při opětovném vkládání je automaticky znovu zamknout.

Zásuvky jsou pokryty zevnitř a po stranách izolačním kobercem a krycí deskou ze dřeva. Robustní zásuvky, které jsou také vhodné pro komerční použití, mohou být zatíženy až 100 kg a mohou snadno odolávat těžké zátěži.

Systém zásuvek je k dispozici jako jednoposuvné nebo dvojitá zásuvka a dvojitá zásuvka v následujících rozměrech:

- Jedna zásuvka 50 x 28,5 cm

- Jedna zásuvka 78,5 x 28,5 cm s hloubkou 103 cm vhodná pro Land Rover Defender

- Dvojitá zásuvka 100 x 28,5 cm

- Dvoulůžková zásuvka 50 x 54,5 cm

Pokud není uvedeno jinak, všechny zásuvky jsou k dispozici v hloubkách 77,5  124,5 a 148 cm. K dispozici jsou také 4 cm pro rukojeť. Vnitřní rozměry zásuvek jsou 42 x 22,5 cm, hloubka v každém případě je celková hloubka minus 3,5 cm. Všechny rozměry jsou přibližné.

Připevnění rámu zásuvky může být např. bočně přes montážní konzole nebo k podlaze. Díky robustní konstrukci lze otvory snadno vrtat v hliníkových deskách podle potřeby.